as_ar100a1x10ft
A&S AR100A1X10FT simplex ketting 1 1/4" (100a-1)
 208,14 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 02/06/2026
meter
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 02/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Verkrijgbaar in maten met een steek variërend van 4 mm tot 2,5 inch
  • Massief-geëxtrudeerde bus
  • Massief-geëxtrudeerde rol
  • Platen met bredere schalmen
  • Geharde en glasparelgestraalde schalmen
  • Uitgebreid Europees (BS) en ANSI-assortiment
  • Breed assortiment aan bevestigingen beschikbaar
  • Smeermiddel naar keuze om aan de wensen van de klant te voldoen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Steek: 1 1/4 inch; 31,75 mm
  • Gewicht (kg/m): 4,2 kg/m
  • Productlijn: Renold A&S
  • Type (ISO/ANSI): 100A-1
  • Hoogte: 4,2
  • Binnenbreedte: 18,9 mm
  • Uitvoering (ketting): Simplex
  • Breeksterkte: 87000 N
  • Lengte (pen): 39,7 mm
  • Diameter (pen): 9,54 mm
  • Dikte (buitenplaat): 4,06 mm
  • Dikte (binnenplaat): 4,06 mm
  • Plaathoogte: 30,17 mm
  • Diameter (rol): 19,05 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: A&S
  • EAN: 4042279000134
  • Artikelnummer leverancier: A&S AR100A1X10FT
Steek
1 1/4 inch; 31,75 mm
Gewicht (kg/m)
4,2 kg/m
Productlijn
Renold A&S
Type (iso/ansi)
100A-1
Hoogte
4,2
Binnenbreedte
18,9 mm
Uitvoering (ketting)
Simplex
Breeksterkte
87000 N
Lengte (pen)
39,7 mm
Diameter (pen)
9,54 mm
Dikte (buitenplaat)
4,06 mm
Dikte (binnenplaat)
4,06 mm
Plaathoogte
30,17 mm
Diameter (rol)
19,05 mm