action_do6212_0_165
ACTION DO6212-0-165 slagdop 2 1/2" x 165
Productomschrijving:
47135330 *S622M165 DOP M165
  • Aandrijfvierkant: 2 1/2"
  • Sleutelwijdte: 165 mm
  • Diameter: 127 mm
  • Lengte: 195 mm
  • Dopmaat: 165 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 2 1/2"
  • Lengte: 195 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981102532
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO6212-0-165
Dopmaat
165 mm
Lengte
195 mm