action_do0014_0_015
ACTION DO0014-0-015 slagdop 1/4" x 15
 5,98 incl. BTW
Productomschrijving:
S62M15 =*6915M DOP 15MM
  • Aandrijfvierkant: 1/4 "
  • Sleutelwijdte: 15 mm
  • Diameter: 13 mm
  • Lengte: 23 mm
  • Krachtdop - zeskant - korte uitvoering
  • Aanbevolen retaining ring = RR10001
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Dopmaat: 15 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1/4"
  • Lengte: 23 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981029358
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO0014-0-015
Dopmaat
15 mm
Type aandrijfprofiel (dop)
Zeskant
Maat aansluitprofiel
1/4"
Lengte
23 mm
Aandrijfvierkant
1/4"
Sw mm/inch
15 mm