skf_mpv_120x99x81
skf_mpv_120x99x81_2
skf_mpv_120x99x81_3
skf_mpv_120x99x81_4
skf_mpv_120x99x81
skf_mpv_120x99x81_2
skf_mpv_120x99x81_3
skf_mpv_120x99x81_4
SKF MPV-120X99X8.1 heavy-duty rubber bekrachtiger zuigerafdichting van polyurethaan
 15,40 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 5.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving
  • Hoogwaardige afdichtingsoplossing
  • Geschikt voor middelzware tot heavy-duty toepassingen
  • Verkrijgbaar in metrische afmetingen
  • Past op afdichtingsbehuizingen volgens ISO 7425-1 voor een aantal afmetingen
  • Indien niet op voorraad kunnen alternatieven worden geproduceerd door SKF SEAL JET systems
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Binnendiameter: 99 mm
  • Breedte groef: 8.1 mm
  • Buitendiameter: 120 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 07316575540708
  • Artikelnummer leverancier: SKF MPV-120X99X8.1
Binnendiameter
99 mm
Breedte groef
8.1 mm
Buitendiameter
120 mm