skf_cop222s170m_2srs
SKF COP.222S170M-2SRS Cooper gedeeld tweerijig tonlager, afgedicht
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving
  • Gedeeld op as voor eenvoudig onderhoud
  • Vervang niet-gedeelde lagers gemonteerd op trekbussen
  • Montage in standaard lagerhuizen met minimale verstoring van de uitlijning van de machine
  • Biedt uitzonderlijke afdichtingsmogelijkheden in combinatie met huisafdichtingen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Binnendiameter: 170 mm
  • Breedte: 154 mm
  • Aantal rijen: 2
  • Afdichting (Lager): Tweezijdig afgedicht
  • Materiaal (lagerafdichting): Rubber
  • Materiaal (kooi): Messing (massief)
  • Type boring: Cilindrisch
  • Buitendiameter: 340 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 07316580417170
  • Artikelnummer leverancier: SKF COP.222S170M-2SRS
Binnendiameter
170 mm
Breedte
154 mm
Aantal rijen
2
Afdichting (lager)
Tweezijdig afgedicht
Materiaal (lagerafdichting)
Rubber
Materiaal (kooi)
Messing (massief)
Type boring
Cilindrisch
Buitendiameter
340 mm