renold_gy80a3s11i
RENOLD SYNERGY 80-3 S No. 11 sluitschakel duplex 1" - GY80A3S11I
 202,55 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 03/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 5.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 03/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Renold Synergy - Gemaakt om beter te zijn:
Verbeterde vermoeidheidsweerstand:
  • Fatigue Comp
Betere slijtvastheid:
Gemaakt om te presteren:
Breed assortiment aan afmetingen:
  • De Renold Synergy-ketting is beschikbaar in British Standard-afmetingen van 06B tot 24B in simplex-, duplex- en triplex-constructie. Daarnaast zijn er ANSI Standaard-formaten verkrijgbaar van 35 tot 160 in simplex-, duplex- en triplex-constructie.
Schalmvorm:
Bussen:
Kwaliteit van de gaten:
Vaste passing:
  • Geoptimaliseerd om maximale levensduur te garanderen.
Vermoeidheidsweerstand:
  • Voorgespannen oppervlaktes verhogen de vermoeidheidsweerstand.
Slijtvastheid:
  • Afgeschuinde onderdelen en speciale oppervlaktecoating van de pen verhogen de slijtvastheid.
Verbindingsschakel:
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Steek: 1 inch; 25,4 mm
  • Lengte (pen): 91,2 mm
  • Productlijn: Renold Synergy
  • Gewicht (kg/m): 8,3 kg/m
  • Dikte (buitenplaat): 3,25 mm
  • Type (ISO/ANSI): 80A-3
  • Hoogte: 3
  • Binnenbreedte: 15,75 mm
  • Breeksterkte: 166800 N
  • Diameter (pen): 7,94 mm
  • Dikte (binnenplaat): 3,25 mm
  • Plaathoogte: 24,13 mm
  • Schakelnummer: 11
  • Uitvoering (schakel): Duplex
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: RENOLD
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: RENOLD GY80A3S11I
Steek
1 inch; 25,4 mm
Lengte (pen)
91,2 mm
Productlijn
Renold Synergy
Gewicht (kg/m)
8,3 kg/m
Dikte (buitenplaat)
3,25 mm
Type (iso/ansi)
80A-3
Hoogte
3
Binnenbreedte
15,75 mm
Breeksterkte
166800 N
Diameter (pen)
7,94 mm
Dikte (binnenplaat)
3,25 mm
Plaathoogte
24,13 mm