renold_gy50a3s26i
RENOLD SYNERGY 50-3 S No. 26 sluitschakel triplex 5/8" - GY50A3S26I
 52,85 incl. BTW
Breed assortiment aan afmetingen:
  • De Renold Synergy-ketting is beschikbaar in British Standard-afmetingen van 06B tot 24B in simplex-, duplex- en triplex-constructie. Daarnaast zijn er ANSI Standaard-formaten verkrijgbaar van 35 tot 160 in simplex-, duplex- en triplex-constructie.
  • Steek: 5/8 inch; 15,875 mm
  • Lengte (pen): 56,5 mm
  • Productlijn: Renold Synergy
  • Gewicht (kg/m): 2,96 kg/m
  • Dikte (buitenplaat): 2,04 mm
  • Type (ISO/ANSI): 50A-3
  • Hoogte: 2,7
  • Binnenbreedte: 9,4 mm
  • Breeksterkte: 65400 N
  • Diameter (pen): 5,08 mm
  • Dikte (binnenplaat): 2,04 mm
  • Plaathoogte: 14,6 mm
  • Schakelnummer: 26
  • Merk: RENOLD
  • EAN: 0673766009985
  • Artikelnummer leverancier: RENOLD GY50A3S26I
Steek
5/8 inch; 15,875 mm
Lengte (pen)
56,5 mm
Dikte (buitenplaat)
2,04 mm
Type (iso/ansi)
50A-3
Binnenbreedte
9,4 mm
Diameter (pen)
5,08 mm
Dikte (binnenplaat)
2,04 mm
Plaathoogte
14,6 mm