renold_gy35a3s26i
RENOLD SYNERGY 35-3 S No. 26 sluitschakel triplex 3/8" - GY35A3S26I
 57,04 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 03/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 30.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 03/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Renold Synergy - Gemaakt om beter te zijn:
Verbeterde vermoeidheidsweerstand:
  • Fatigue Comp
Betere slijtvastheid:
Gemaakt om te presteren:
Breed assortiment aan afmetingen:
  • De Renold Synergy-ketting is beschikbaar in British Standard-afmetingen van 06B tot 24B in simplex-, duplex- en triplex-constructie. Daarnaast zijn er ANSI Standaard-formaten verkrijgbaar van 35 tot 160 in simplex-, duplex- en triplex-constructie.
Schalmvorm:
Bussen:
Kwaliteit van de gaten:
Vaste passing:
  • Geoptimaliseerd om maximale levensduur te garanderen.
Vermoeidheidsweerstand:
  • Voorgespannen oppervlaktes verhogen de vermoeidheidsweerstand.
Slijtvastheid:
  • Afgeschuinde onderdelen en speciale oppervlaktecoating van de pen verhogen de slijtvastheid.
Verbindingsschakel:
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Steek: 3/8 inch; 9,525 mm
  • Lengte (pen): 32,2 mm
  • Productlijn: Renold Synergy
  • Gewicht (kg/m): 0,93 kg/m
  • Dikte (buitenplaat): 1,29 mm
  • Type (ISO/ANSI): 35A-3
  • Hoogte: 1,7
  • Binnenbreedte: 4,68 mm
  • Breeksterkte: 23700 N
  • Diameter (pen): 3,59 mm
  • Dikte (binnenplaat): 1,29 mm
  • Plaathoogte: 8,6 mm
  • Schakelnummer: 26
  • Uitvoering (schakel): Triplex
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: RENOLD
  • EAN: 0673766014453
  • Artikelnummer leverancier: RENOLD GY35A3S26I
Steek
3/8 inch; 9,525 mm
Lengte (pen)
32,2 mm
Productlijn
Renold Synergy
Gewicht (kg/m)
0,93 kg/m
Dikte (buitenplaat)
1,29 mm
Type (iso/ansi)
35A-3
Hoogte
1,7
Binnenbreedte
4,68 mm
Breeksterkte
23700 N
Diameter (pen)
3,59 mm
Dikte (binnenplaat)
1,29 mm
Plaathoogte
8,6 mm