renold_gy120a3s12i
RENOLD GY120A3S12I verloopschakel SYNERGY 120a-3 - triplex 1 1/2 inch
 1.665,40 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 03/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 03/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Renold Synergy - Gemaakt om beter te zijn:
Verbeterde vermoeidheidsweerstand:
  • Fatigue Comp
Betere slijtvastheid:
Gemaakt om te presteren:
Breed assortiment aan afmetingen:
  • De Renold Synergy-ketting is beschikbaar in British Standard-afmetingen van 06B tot 24B in simplex-, duplex- en triplex-constructie. Daarnaast zijn er ANSI Standaard-formaten verkrijgbaar van 35 tot 160 in simplex-, duplex- en triplex-constructie.
Schalmvorm:
Bussen:
Kwaliteit van de gaten:
Vaste passing:
  • Geoptimaliseerd om maximale levensduur te garanderen.
Vermoeidheidsweerstand:
  • Voorgespannen oppervlaktes verhogen de vermoeidheidsweerstand.
Slijtvastheid:
  • Afgeschuinde onderdelen en speciale oppervlaktecoating van de pen verhogen de slijtvastheid.
Verbindingsschakel:
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Steek: 1 1/2 inch; 38,1 mm
  • Dikte (binnenplaat): 4,8 mm
  • Productlijn: Renold Synergy
  • Schakelnummer: 12
  • Gewicht (kg/m): 16,7 kg/m
  • Lengte (pen): 140,2 mm
  • Hoogte: 5,3
  • Dikte (buitenplaat): 4,8 mm
  • Plaathoogte: 36,2 mm
  • Type (ISO/ANSI): 120A-3
  • Uitvoering (schakel): Triplex
  • Diameter (pen): 11,11 mm
  • Diameter (rol): 22,23 mm
  • Breeksterkte: 375000 N
  • Binnenbreedte: 25,23 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: RENOLD
  • EAN: 0673766043095
  • Artikelnummer leverancier: RENOLD GY120A3S12I
Steek
1 1/2 inch; 38,1 mm
Dikte (binnenplaat)
4,8 mm
Productlijn
Renold Synergy
Schakelnummer
12
Gewicht (kg/m)
16,7 kg/m
Lengte (pen)
140,2 mm
Hoogte
5,3
Dikte (buitenplaat)
4,8 mm
Plaathoogte
36,2 mm
Type (iso/ansi)
120A-3
Uitvoering (schakel)
Triplex
Diameter (pen)
11,11 mm
Diameter (rol)
22,23 mm
Breeksterkte
375000 N
Binnenbreedte
25,23 mm