makita_p_60115_10
MAKITA P-60115-10 HSS-G metaalboor blank 1x34mm (5 st.)
 8,70 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 22/05/2026
pak
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 22/05/2026
  • Bezorging door DHL
Topkwaliteit metaalboren
  • Precisie: Perfecte boorgaten dankzij 1,0 mm diameter.
  • Duurzaam: HSS-G staal voor langdurig scherpe prestaties.
  • Handig: Set van 10 voor continu werk zonder onderbreking.
Productomschrijving
Metaalboor, HSS-G, 1,0 x 34 mm, 10 stuks
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 1 mm
  • Type boor: Metaalboor
  • Totale lengte: 34 mm
  • Maat schacht: 1 mm
  • Type schacht: Cilindrisch
  • Materiaal (boor): HSS-G
  • Aantal snijkanten: 2 ea
  • Aantal per pak: 5
  • Snijlengte: 12 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: MAKITA
  • EAN: 0088381990639
  • Artikelnummer leverancier: MAKITA P-60115-10
Diameter
1 mm
Type boor
Metaalboor
Totale lengte
34 mm
Maat schacht
1 mm
Type schacht
Cilindrisch
Materiaal (boor)
HSS-G
Aantal snijkanten
2 ea
Aantal per pak
5
Snijlengte
12 mm
Diameter inwendig
1,0 mm
Hoeveelheid
10
Lengte
34 mm
Werklengte
12 mm