Met de Makita DMP180Z accucompressor breng je autobanden, fietsbanden en sportballen snel en zonder moeite op de juiste spanning. Stel de gewenste druk eenvoudig in op het digitale display; de pomp stopt automatisch zodra deze waarde is bereikt om overvullen te voorkomen. Dankzij de maximale werkdruk van 8,3 bar en een debiet van 12 l/min klaar je elke oppompklus in een handomdraai, zowel thuis in de garage als onderweg op de camping. De ingebouwde LED-verlichting zorgt voor perfect zicht op het ventiel bij schemering. Met de meegeleverde adapters voor diverse ventielen en ballen ben je direct klaar voor elke taak binnen het 18V lxt platform.
De 18 V luchtpomp stopt automatisch wanneer het vooraf geselecteerde luchtdrukniveau is bereikt. De ledverlichting vergemakkelijkt het werken bij weinig licht en de thermostaat beschermt de machine tegen oververhitting. Inclusief diverse ventielen voor het vullen van verschillende soorten producten, bijv. voetballen, banden enz. Alleen het gereedschap, accu en lader zijn niet inbegrepen.
De DMP180 is een handige luchtpomp, waar veel naar werd gevraagd. Geen wonder, want hij kan werkend op een accu een maximale luchtdruk van 8,3 bar en een luchtafvoerhoeveelheid van 12 l/min leveren. Hij wordt met verschillende adapters geleverd, zodat het vullen van bijvoorbeeld banden, sportballen en strandspeelgoed een fluitje van een cent is.De luchtpomp heeft veel handige functies. De gewenste luchtdruk kan worden ingesteld en zodra deze is bereikt, stopt de machine automatisch. Het heeft ook een thermostaat die oververhitting voorkomt.De DMP180 heeft een uitstekende balans en weegt met accu slechts 1,7 kg. Hij heeft ook een geïntegreerde opslagruimte voor de adapters. Deze functies maken het gemakkelijk om de luchtpomp overal mee naartoe te nemen en de automatische uitschakelfunctie voorkomt dat hij per ongeluk opstart tijdens het vervoer.
Onze productspecialisten helpen je graag met vragen over dit assortiment. Bel, mail of chat met ons!
Chat met onsZeer makkelijk in gebruik door instelbare druk waarop de pomp automatisch stopt
-
Doet waarvoor het is gefabriceerd, autobanden, motorfietsbanden, fietsbanden,ballen etc... oppompen is geen probleem, het handige is dat je dit toestel overal kan meenemen. Gewoon zalig, een echte aanrader voor wie geen handpomp wil gebruiken.
Prima qualiteit