Maak zwaar werk licht! Gratis DeWALT werfverlichting. Ontdek ze hier! Lees verder
Klik voor meer artikelen van deze actie. Read less
loctite_1448091

LOCTITE 5776 schroefdraadafdichting (50 ml fles) - 1448091

Adviesprijs € 38,22
 30,20 incl. BTW
€ 24,96 excl. BTW (incl. alle milieubijdrages)
Op bestelling: bezorgd vanaf 29/09/2026
stuk

De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.

  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 29/09/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Handleiding in jouw taal inbegrepen

Betrouwbare afdichting voor gas- en waterleidingen

  • Loctite borgt grove schroefdraad: Je dicht metalen leidingen en fittingen betrouwbaar af, terwijl de verbinding beschermd blijft tegen lostrillen en schokken.
  • Geschikt voor drinkwater en gas: Dankzij de officiële DVGW-keuring en drinkwatercertificering gebruik je deze schroefdraadafdichting veilig op gas- en waterinstallaties.
  • Schone en nauwkeurige applicatie: De thixotrope vloeistof druipt niet weg tijdens het aanbrengen, waardoor je snel en zonder morsen werkt.

Met Loctite 5776 dicht en borg je grove metalen schroefdraadverbindingen tot 3" (M80) betrouwbaar af. Deze vloeibare anaerobe schroefdraadafdichting van gemiddelde sterkte voorkomt lekkages en beschermt leidingen en fittingen doeltreffend tegen lostrillen door mechanische schokken en trillingen. Dankzij de officiële DVGW-keuring en NSF/ANSI 61-certificering werk je vol vertrouwen aan gas-, heetwater- en drinkwaterinstallaties. De thixotrope formule druipt niet na bij het aanbrengen, wat zorgt voor een schone en nauwkeurige montage. Met een temperatuurbereik van -55 °C tot +150 °C biedt dit 50 ml flesje een duurzame afdichting die je later gewoon met standaard handgereedschap demonteert.

Productomschrijving:

  • LOCTITE 5776

Kenmerken:

  • LOCTITE 5776 is een afdichtingsmiddel voor algemeen gebruik voor het borgen en afdichten van alle grove metalen schroefdraden
  • Het product is geschikt voor snelle toepassing bij lage temperaturen en bijgevolg aanbevolen voor onderhoudstoepassingen buiten
  • Het product is geschikt voor gas- en waterleidingen en is ook gecertificeerd voor toepassingen met drinkbaar water tot 60 °C.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Inhoud (netto): 50 ml
  • Vlampunt: > 100 °C
  • Toestand aggregaat: Vloeibaar
  • UN-code: Niet van toepassing
  • ADR-klasse: Niet van toepassing
  • ADR-verpakkingsgroep: Niet van toepassing
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: LOCTITE
  • EAN: 5010266003665
  • Artikelnummer leverancier: LOCTITE 1448091
Inhoud (netto)
50 ml
Vlampunt
> 100 °C
Toestand aggregaat
Vloeibaar
Un-code
Niet van toepassing
Adr-klasse
Niet van toepassing
Adr-verpakkingsgroep
Niet van toepassing
Kleur:
Geel
Belangrijkste eigenschappen:
Thixotroop
Technologieën:
Acrylaten, anaërobe uitharding
Productcategorie:
Schroefdraadafdichtingsmiddelen
Agentschap goedkeuringen / certificaten / specificaties:
DVGW
Vragen over dit product?
Contacteer onze klantenservice.
Bel, mail of chat met ons!

Onlangs bekeken

⚠️
Verbinding verbroken
Oops! It looks like you lost your connection. Page was automaticaly reload.