hi_force_sts2_m36b1
HI-FORCE STS2-M36B1 voorspancilinder lastretour M36 - 457 kN / 46,6 ton
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Handleiding in jouw taal inbegrepen
Productomschrijving
  • Enkelwerkend ontwerp met handmatige plunjer retour
  • Hoogwaardige gelegeerd stalen constructie met genitrocarboneerde, corrosiebestendige plunjer
  • Maximale slag indicator ter signalering van de max. plunjerslag
  • Zelfactiverende afdichtingen voor verbeterde prestatie en levensduur bij hoge druk
  • Zowel ingaande- als uitgaande snelkoppeling voor eenvoudig koppelen van meerdere voorspanvijzels
  • Ontworpen voor de meeste ANSI en API flenzen en sommige compact flenzen
  • Uitwisselbare componenten voor meerdere boutmaten binnen de loadcell afmeting
  • Draaipennen niet inbegrepen (Hi-Force raad één draaipen aan per vier spanners)
  • Moergrootte: M36
  • Capaciteit: 457 kN
  • Effectieve oppervlakte: 30,5 cm²
  • Slag: 15 mm
  • Diameter cilinder: 102 mm
  • Straal voet: 36 mm
  • Montage hoogte: 189 mm
  • Minimale plaats tussen centrum bouten: 76 mm
  • Gewicht: 5,8 kg
  • Maximale werkdruk: 1500 bar
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 102 mm
  • Max. capaciteit: 46,6 t
  • Slaglengte: 15 mm
  • Werking: Enkelwerkend
  • Boutmaat: M36
  • Max. werkdruk: 1500 bar
  • Max. capaciteit (kN): 457 kN
  • Gewicht: 3,5 kg
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: HI-FORCE
  • EAN: 5056388017111
  • Artikelnummer leverancier: HI-FORCE STS2-M36B1
Diameter
102 mm
Max. capaciteit
46,6 t
Slaglengte
15 mm
Werking
Enkelwerkend
Boutmaat
M36
Max. werkdruk
1500 bar