fami-fvbsw1500000001-fvbsw1500000001
FAMI FVBSW1500000001 VISUAL BOX wandrek leeg 600x41x1500 grijs RAL 7000
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving:
  • Visual box wanddraagframe
  • Afm. mm B =600 D =41 H =1500
  • Kleur: grijs RAL 7000
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Breedte: 600 mm
  • Hoogte: 1500 mm
  • Diepte: 41 mm
  • Kleur (fabrikant): Grijs
  • Kleur: Grijs
  • RAL-nummer: 7000
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FAMI
  • EAN: 8057711396566
  • Artikelnummer leverancier: FAMI FVBSW1500000001
Breedte
600 mm
Hoogte
1500 mm
Diepte
41 mm