fami_fls65000a01
FAMI FLS65000A01 stalen container met handgrepen maat 4 300x500x200 grijs RAL 7000
 34,38 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 23/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Stalen houders met grepen grootte 4
  • Afm. mm B =300 D =500 H =200
  • Kleur: grijs RAL 7000
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Breedte: 300 mm
  • Hoogte: 200 mm
  • Diepte: 500 mm
  • Kleur (fabrikant): Grijs
  • Kleur: Grijs
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FAMI
  • EAN: 8057711396009
  • Artikelnummer leverancier: FAMI FLS65000A01
Breedte
300 mm
Hoogte
200 mm
Diepte
500 mm