fami_fbg32150007
FAMI FBG32150007 stalen cover voor stalen werkblad met rubber coating 1500x700x27 mm zwart
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Stalen afdekplaat met rubberen bekleding voor stalen werkplaten
  • Afm. mm B =1500 D =700 H =27
  • Kleur: zwart
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Breedte: 1500 mm
  • Hoogte: 27 mm
  • Diepte: 700 mm
  • Kleur (fabrikant): Zwart
  • Kleur: Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FAMI
  • EAN: 8057711394494
  • Artikelnummer leverancier: FAMI FBG32150007
Breedte
1500 mm
Hoogte
27 mm
Diepte
700 mm