facom_54a24sls
FACOM 54A.24SLS gebogen ringsleutel met SLS bevestiging 24mm
Productomschrijving
  • 54A.SLS - Gebogen ringsleutels "zware uitvoering", metrische maten
Kenmerken
  • Door de uitsparing onder de steel is er meer plaats voor de vingers of een obstakel.
  • Ideaal voor standaard moeren.
  • Wringpijp te gebruiken: - 54.M1B voor de maten 24 en 30 mm; - 54.M2B voor de maten 32 en 41 mm; - 54.M3B voor de maten 46 mm; Metrische maten: van 24 tot 46 mm.
  • Uitvoering: verchroomd, gesatineerd.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Sleutelwijdte: 24 mm
  • Maat aansluiting (handgreep): 18,5 mm
  • Garantie leverancier: FACOM - 2 jaar (D2)
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FACOM
  • EAN: 3662424029134
  • Artikelnummer leverancier: FACOM 54A.24SLS
Sleutelwijdte
24 mm
Maat aansluiting (handgreep)
18,5 mm