erdi_d107_250l
ERDI D107-250L gatenschaar
Productomschrijving:
  • Voor kort recht en figuurknippen
  • D207 Handgrepen gelakt
  • D107 Handgrepen met PVC-dompel-coating
  • Rechts- of linksknippend leverbaar
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte (blad): 42 mm; 1 5/8 inch
  • Totale lengte: 250 mm
  • Max. plaatdikte (600N/mm²): 1 mm
  • Rechts-/Linkshandig: Linkshandig
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ERDI
  • EAN: 4010220000786
  • Artikelnummer leverancier: ERDI D107-250L
Lengte (blad)
42 mm; 1 5/8 inch
Totale lengte
250 mm
Max. plaatdikte (600n/mm²)
1 mm