dewalt_dnn20r38g12e
dewalt_dnn20r38g12e
dewalt_dnn20r38g12e
dewalt_dnn20r38g12e
dewalt_dnn20r38g12e
dewalt_dnn20r38g12e
DEWALT DNN20R38G12E rolspijker 2.03-38 geringd gegalvaniseerd G12 (17500 st.)
 152,60 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
pak
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
DeWALT Power Maand bij Klium - Maximaal voordeel!
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
  • Actie van 01.05.2026 t/m 31.05.2026 of op=op.
  • Registreer je aankoop nadien via dewalt.be of dewalt.nl.
Slimme professionals combineren hun aankopen en halen het maximale uit deze maand!
Productomschrijving
  • [DNN] Rolspijkers 2.03-38 Geringd Gegalvaniseerd G12 17.5m
Kenmerken
  • Nagels in rol met heldere, gegalvaniseerde G12, thermisch verzinkte of RVS afwerking
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 38 mm
  • Diameter: 2,03 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013952107
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DNN20R38G12E
Lengte
38 mm
Diameter
2,03 mm
Te gebruiken met
DPN64C
Hoek
15,0 °
Lengte
38,0 mm
Diameter
23,0 mm