dewalt_dfm4540100
DEWALT DFM4540100 ST8 Strap Toggle hollewand anker (25 st.)
 14,20 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 11/07/2026
pak
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 11/07/2026
  • Bezorging door DHL
DeWALT Power Maand bij Klium - Maximaal voordeel!
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
  • Actie van 01.05.2026 t/m 31.05.2026 of op=op.
  • Registreer je aankoop nadien via dewalt.be of dewalt.nl.
Slimme professionals combineren hun aankopen en halen het maximale uit deze maand!
Productomschrijving
  • ST8 Strap Toggle
Kenmerken
  • Gepatenteerd hollewand anker voor zwaardere belastingen
  • Gemakkelijke plaatsing door toggle systeem
  • Herbruikbaar in hetzelfde gat (verwijder de bout zonder het anker te verliezen)
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Materiaal (plug): Staal
  • Type plug: Hollewandplug
  • Met schroef: Nee
  • Met kraag: Nee
  • Type kop (schroef): Niet van toepassing
  • Boordiameter: 18 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352967158
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM4540100
Materiaal (plug)
Staal
Type plug
Hollewandplug
Met schroef
Nee
Met kraag
Nee
Type kop (schroef)
Niet van toepassing
Boordiameter
18 mm