dewalt_dfm3450100
DEWALT DFM3450100 gasbeton anker M6-10 (50 st.)
 14,28 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 28/05/2026
pak
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 28/05/2026
  • Bezorging door DHL
DeWALT Power Maand bij Klium - Maximaal voordeel!
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
  • Actie van 01.05.2026 t/m 31.05.2026 of op=op.
  • Registreer je aankoop nadien via dewalt.be of dewalt.nl.
Slimme professionals combineren hun aankopen en halen het maximale uit deze maand!
Productomschrijving
  • Gasbeton - M6-10
Kenmerken
  • Verwijderbare spanningsvrije bevestiging voor lichtgewicht blok
  • Vermijdt het afbrokkelen van gestucadoorde oppervlaktes
  • Onderbroken schroefdraad zorgt voor het verwijderen van vuil en vergemakkelijkt de installatie
  • Eenvoudig te installeren met 6-kant inbussleutels
  • Flexibele schroefkeuze - geschikt voor zowel hout- als metrische schroeven
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte (plug): 50 mm
  • Materiaal (plug): Polyamide (Nylon®)
  • Type plug: Universele plug
  • Met schroef: Nee
  • Met kraag: Nee
  • Toepassing: Cellenbeton
  • Type kop (schroef): Niet van toepassing
  • Boordiameter: 10 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352109886
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM3450100
Lengte (plug)
50 mm
Materiaal (plug)
Polyamide (Nylon®)
Type plug
Universele plug
Met schroef
Nee
Met kraag
Nee
Toepassing
Cellenbeton
Type kop (schroef)
Niet van toepassing
Boordiameter
10 mm
Boordiameter
10,0 mm
Screw diameter
6,0 mm
Blisterverpakking
NO
Draadgrootte
M6
Doos
YES
Stuks
50,0
Nl allen key
6,0 mm