dewalt_dfm2250000
DEWALT DFM2250000 Vertigo hanger voor hout met zelftappende schroefdraad M6 - 20X50 (100 st.)
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving
  • Vertigo-Beton M6 - 20X50
Kenmerken
  • Volledig stalen zelftappend schroefdraad bevestigingssysteem
  • Voor het ophangen van stalen draadstang verticaal bovenshoofd
  • Innovatief design zorgt voor betere grip
  • Binnenschroefdraadkoppeling voor eenvoudige montage
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 50 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5054905027360
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM2250000
Lengte
50 mm
Koptype
HEX
Nl finish
Verzinkt
Draadgrootte
M6 mm
Doos
YES
Kopafmetingen
16,0 mm
Substraat
Universeel
Lengte
50,0 mm
Stuks
100,0
Koplengte
20,0 mm