conti_xpz887bp
conti_xpz887bp_2
conti_xpz887bp
conti_xpz887bp_2
CONTI XPZ887BP conti v fo v-riem 887 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 887
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 887 mm
  • Binnenlengte Li: 849 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX350
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717342
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ887BP
Lengte
887
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
887 mm
Binnenlengte li
849 mm