conti_xpz875bp
conti_xpz875bp_2
conti_xpz875bp
conti_xpz875bp_2
CONTI XPZ875BP conti v fo v-riem 875 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 875
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 875 mm
  • Binnenlengte Li: 837 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX346
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717335
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ875BP
Lengte
875
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
875 mm
Binnenlengte li
837 mm