conti_xpz772bp
conti_xpz772bp_2
conti_xpz772bp
conti_xpz772bp_2
CONTI XPZ772BP conti v fo v-riem 772 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 772
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 772 mm
  • Binnenlengte Li: 734 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX305
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717243
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ772BP
Lengte
772
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
772 mm
Binnenlengte li
734 mm