conti_xpz562bp
conti_xpz562bp_2
conti_xpz562bp
conti_xpz562bp_2
CONTI XPZ562BP conti v fo v-riem 562 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 562
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 562 mm
  • Binnenlengte Li: 524 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX223
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717106
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ562BP
Lengte
562
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
562 mm
Binnenlengte li
524 mm