conti_xpz2240p
conti_xpz2240p_2
conti_xpz2240p
conti_xpz2240p_2
CONTI XPZ2240P CONTI V FO PIONEER riem XPZ 2240 Ld Pio 3VX 883
 57,20 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 6 producten op voorraad.
stuk
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -40 °C tot +120 °C
  • Heel goede flexibiliteit door de vormvertanding
  • Loopcomfort
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm) standaard
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2240
  • Breedte: 9,7 mm
  • Hoogte: 8 mm
  • Richtlengte Ld: 2240 mm
  • Binnenlengte Li: 2202 mm; 86,692 inch
  • Buitenlengte La: 2252 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 3VX882
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858979416
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ2240P
Lengte
2240
Breedte
9,7 mm
Hoogte
8 mm
Richtlengte ld
2240 mm
Binnenlengte li
2202 mm; 86,692 inch
Buitenlengte la
2252 mm