conti_xpz2037bp
conti_xpz2037bp_2
conti_xpz2037bp
conti_xpz2037bp_2
CONTI XPZ2037BP conti v fo v-riem 2037 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 2037
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 2037 mm
  • Binnenlengte Li: 1999 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX805
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716987
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ2037BP
Lengte
2037
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
2037 mm
Binnenlengte li
1999 mm