conti_xpz1662bp
conti_xpz1662bp_2
conti_xpz1662bp
conti_xpz1662bp_2
CONTI XPZ1662BP conti v fo v-riem 1662 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1662
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1662 mm
  • Binnenlengte Li: 1624 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX655
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716864
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1662BP
Lengte
1662
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1662 mm
Binnenlengte li
1624 mm