conti_xpz1400bp
conti_xpz1400bp_2
conti_xpz1400bp
conti_xpz1400bp_2
CONTI XPZ1400BP conti v fo v-riem 1400 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1400
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1400 mm
  • Binnenlengte Li: 1362 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX553
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716680
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1400BP
Lengte
1400
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1400 mm
Binnenlengte li
1362 mm