conti_xpz1212bp
conti_xpz1212bp_2
conti_xpz1212bp
conti_xpz1212bp_2
CONTI XPZ1212BP conti v fo v-riem 1212 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1212
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1212 mm
  • Binnenlengte Li: 1174 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX479
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716574
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1212BP
Lengte
1212
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1212 mm
Binnenlengte li
1174 mm