conti_xpz1202bp
conti_xpz1202bp_2
conti_xpz1202bp
conti_xpz1202bp_2
CONTI XPZ1202BP conti v fo v-riem 1202 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1202
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1202 mm
  • Binnenlengte Li: 1164 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX475
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716567
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1202BP
Lengte
1202
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1202 mm
Binnenlengte li
1164 mm