conti_xpz1087bp
conti_xpz1087bp_2
conti_xpz1087bp
conti_xpz1087bp_2
CONTI XPZ1087BP conti v fo v-riem 1087 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1087
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1087 mm
  • Binnenlengte Li: 1049 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX430
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716482
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1087BP
Lengte
1087
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1087 mm
Binnenlengte li
1049 mm