conti_xpz1012bp
conti_xpz1012bp_2
conti_xpz1012bp
conti_xpz1012bp_2
CONTI XPZ1012BP conti v fo v-riem 1012 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1012
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1012 mm
  • Binnenlengte Li: 974 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX400
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716420
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1012BP
Lengte
1012
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1012 mm
Binnenlengte li
974 mm