conti_xpb2840bp
conti_xpb2840bp_2
conti_xpb2840bp
conti_xpb2840bp_2
CONTI XPB2840BP conti v fo v-riem 2840 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 2840
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 2840 mm
  • Binnenlengte Li: 2780 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX1120
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716321
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2840BP
Lengte
2840
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
2840 mm
Binnenlengte li
2780 mm