conti_xpb2285bp
conti_xpb2285bp_2
conti_xpb2285bp
conti_xpb2285bp_2
CONTI XPB2285BP conti v fo v-riem 2285 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 2285
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 2285 mm
  • Binnenlengte Li: 2225 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX905
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716192
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2285BP
Lengte
2285
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
2285 mm
Binnenlengte li
2225 mm