conti_xpb1700bp
conti_xpb1700bp_2
conti_xpb1700bp
conti_xpb1700bp_2
CONTI XPB1700BP conti v fo v-riem 1700 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 1700
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 1700 mm
  • Binnenlengte Li: 1640 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX674
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716055
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1700BP
Lengte
1700
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
1700 mm
Binnenlengte li
1640 mm