conti_xpb1360bp
conti_xpb1360bp_2
conti_xpb1360bp
conti_xpb1360bp_2
CONTI XPB1360BP conti v fo v-riem 1360 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 1360
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 1360 mm
  • Binnenlengte Li: 1300 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX540
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715904
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1360BP
Lengte
1360
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
1360 mm
Binnenlengte li
1300 mm