conti_xpa800bp
conti_xpa800bp_2
conti_xpa800bp
conti_xpa800bp_2
CONTI XPA800BP conti v fo v-riem 800 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 800
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 800 mm
  • Binnenlengte Li: 760 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715683
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA800BP
Lengte
800
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
800 mm
Binnenlengte li
760 mm