conti_xpa1900bp
conti_xpa1900bp_2
conti_xpa1900bp
conti_xpa1900bp_2
CONTI XPA1900BP conti v fo v-riem 1900 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1900
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1900 mm
  • Binnenlengte Li: 1860 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715317
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1900BP
Lengte
1900
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1900 mm
Binnenlengte li
1860 mm