conti_xpa1132bp
conti_xpa1132bp_2
conti_xpa1132bp
conti_xpa1132bp_2
CONTI XPA1132BP conti v fo v-riem 1132 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1132
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1132 mm
  • Binnenlengte Li: 1092 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817714839
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1132BP
Lengte
1132
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1132 mm
Binnenlengte li
1092 mm