conti_t5dl94020
CONTI T5 940 20 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL94020
 73,48 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 8 producten op voorraad.
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 940
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 940 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817179386
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL94020
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
940 mm