conti_t5dl81550
CONTI T5 815 50 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL81550
 158,18 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 815
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 815 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817181136
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL81550
Steek
5 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
815 mm