conti_t5dl81532
CONTI T5 815 32 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL81532
 110,44 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 815
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 815 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817177252
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL81532
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
815 mm