conti_t5dl75025
CONTI T5 750 25 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL75025
 70,91 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 750
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 750 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817179485
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL75025
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
750 mm