conti_t5dl75012
CONTI T5 750 12 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL75012
 36,83 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
  • Lengte: 750
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 750 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817289443
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL75012
Steek
5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
750 mm