conti_t5dl62520
CONTI T5 625 20 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL62520
 51,27 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 625
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 625 mm
  • Aantal tanden: 125
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817176453
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL62520
Lengte
625
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
625 mm