conti_t5dl62050
CONTI T5 620 50 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL62050
 116,20 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Lengte: 620
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 620 mm
  • Aantal tanden: 124
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817177542
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL62050
Lengte
620
Steek
5 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
620 mm