conti_t5dl62016
CONTI T5 620 16 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL62016
 40,56 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 11.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Polyurethaantandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Constante lengte
  • Geluidsarm
  • Slijtvast en zeer flexibel
  • Bestendig tegen eenvoudige oliën, vetten en benzine
  • Beperkt bestendig tegen zuren en logen
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 620
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 620 mm
  • Aantal tanden: 124
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817179331
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL62016
Lengte
620
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX
Nominale lengte
620 mm