conti_t5dl5906
CONTI T5 590 6 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL5906
 19,66 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 33.
  • Lengte: 590
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 590 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817177788
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL5906
Steek
5 mm
Breedte
6 mm
Nominale lengte
590 mm